طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایت ارزان

با توجه به تجربه فرا سی ام اس در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... این شرکت آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام میکند.

امروز خیلی از افراد و شرکت ها برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به داشتن سایت های اینترنتی روی آورده اند،ولی کسانی که می خواهند سایت شخصی برای خود داشته باشند،برای ایجاد و طراحی آن نیاز به پرداخت هزینه ی گرانی دارند،برای مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه ای قابل توجه پرداخت کنند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و همچنین تجربه ای که ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت پکیج اقدام به راه اندازی پکیج های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماید.
به همین جهت نصب وب سایت های آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت های متن باز توسط فرا سی ام اس برای شما امکان پذیر است و شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از هر چیز توجه به اینکه ضروری است که هدف شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر شما می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

مسلما تجربه ما در زمینه طراحی وب سایت های ارزان پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. ضمن اینکه تمامی مشتریان ما در سال اول از دامنه و هاستینگ رایگان برخوردار خواهند بود. شما هم می توانید با هزینه ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید.

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا

سیستم های مدیریت محتوای به صورت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل توسط فرا سی ام اس طراحی و پیاده سازی شده است. به همین جهت بسیاری از مشکلات سیستم های آماده را در خود ندارد و سایت شما می تواند در گوگل رتبه مناسبی را کسب کند. از طرف دیگر امکانات سایت به گونه ای طراحی شده که با نیازهای افراد و شرکت های مختلف خود را وفق دهد و از نظر گرافیکی قابلیت تنظیمات بسیار زیادی دارد.

ویژگی جالب و منحصر به فرد سیستم های مدیریت محتوا این است که اگر شما به هر دلیلی پس از خرید سیستم از کارکرد آن راضی نبودید تا 10 روز پس از خرید می توانید آن را عودت داده و کل مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید. سیستم های مدیریت محتوا دارای دموی آنلاین، آموزش رایگان و ویدئوی آموزشی نیز است و می توانید از امکانات آموزشی جالبی که در کنار آن برای شما تعبیه کرده ایم استفاده نمایید.

هزینه طراحی سایت ارزان با سیستم های مدیریت محتوا که شامل طراحی سایت، آموزش، پشتیبانی و هاست نیز می شود سالیانه فقط 400.000 تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این سیستم به سایت فرا سی ام اس مراجعه نمایید. در سایت فرا سی ام اس توضیحات کامل در مورد سیستم های مدیریت محتوا و همچنین اطلاعات مربوط به دموی سیستم قرار داده شده است.

در صورتی که تمایل دارید سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شود و یا امکانات مورد نظر شما در سیستم های مدیریت محتوا وجود ندارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید و همچنین برای کسب اطلاعات در زمینه طراحی سایت می توانید به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده تعرفه طراحی سایت به تعرفه طراحی سایت بروید.مقالات دیگر . . .


تعرفه وب سایت اختصاصی
وب سایت اختصاصی
تعرفه سایت اختصاصی طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری انجام می شود. اولین مرحله از انجام …