بهینه سازی وب سایت مشهد,سئو سایت,سئو وب سایت مشهد,سئو

سئو (بهینه سازی سایت) چیست و چه کاربردی دارد؟

سئو یا SEO در کلمه به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و در حال حاضر یکی از مهمترین کارها در طراحی وب سایت می باشد.

با استفاده از سئو ,سایت شما می تواند بازدیدها و ترافیک بیشتری به خود جذب کند و این کار باعث افزایش رتبه سایت شما نسبت به سایر سایت ها می شود و در نتیجه با اولین جستجو در اینترنت سایت شما در صفحات اول گوگل نمایش داده خواهد شد.

بسیار از کاربران بعد از نتایج جستجو تمایل دارند از صفحه اول گوگل و یا همان 10 لینک اول که پیدا شده استفاده کنند و از مابقی صفحات چشم پوشی می کنند ،و اما آمارها چه می گویند:

70 درصد از کاربران در هنگام جستجو حتما به یکی از 3 سایت اول مراجعه و روی آن کلیلک می کنند.

فقط 7 درصد از کاربران به سایتهای رتبه بیستم به بعد مراجعه و کلیک می کنند.

85 درصد کاربران اگر پاسخی برای جستجوی خود در 20 نتیجه اول نتایج جستجو پیدا نکنند، جستجوگر مورد استفاده خود را تغییر می دهند.

و اما 33 درصد از کاربران اینترنت فکر می کنند سایتی که در صفحه اولیه جستجو قرار دارد، بهتر از رقبای خود می باشد و در آن موضوع خاص تنها حرف اول را میزند.

این آمار پیام واضحی را برای ما در بر دارد و می گوید که سایتهایی که در صفحه و یا صفحات اولیه نتایج جستجو قرار نمی گیرند بخش زیادی از کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست می دهد.

مطالب و محتوا یک سایت در زمینه سئو و بهینه سازی آن سایت مهمترین ویزگی سایت شما می باشد

تولید و تنظیم یک محتوای با کیفیت برای وب سایت ، کار آسانی نمی باشد و به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد . بهترین محتوا را آماده و ایجاد کنید ، گوگل سایت شما را پیدا می کند . ما الگوریتم فرا سی ام اس را دقیقا برای با اهمیت بودن محتوا به وجود آورده ایم . یکی از مهمترین اهداف ما هم داشتن محتوای عالی و خاص برای مشتریانمان می باشد.

همیشه یکی از مهترین ویژگی های اساسی برای بهینه سازی موتورهای جستجو ، محتوا بوده است.

مهمترین ویژگی های بهینه سازی سایت(سئو) فرا سی ام اس

انتخاب و بررسی و پالایش و قرار گیری کلمات کلیدی در سایت

پیاده سازی اصولی ساختار سایت برای موتور های جستجو

نوشتن محتوای مناسب برای کاربران و موتور های جستجو

بالابردن محبوبیت لینک ها

کاهش رنکینگ الکسا

جذب لینک برای محتوای سایت

آنالیز رفتارهای کاربران سایتتان

انجام آنالیز رقیبانتان

ثبت سایت شما در بخش Google Webmaster Tools