چاپ افست و دیجیتال

فرا سی ام اس با استفاده از دستگاه های افست چهارونیم ورقی چهار رنگ و مجهز به دستگاه چاپ دیجیتال Outdoor بنر و فلکسی، کادری مجرب و استفاده از گرافیست های حرفه ای با ایده های گوناگون، علاوه بر گرافیک زیبا و مرتبط، سرعت بالا در طراحی و چاپ و کیفیت مناسب را در اختیار سفارش دهنده قرار می دهد.
همچنین این مرکز با استفاده از نرم افزار های مرتبط و حرفه ای مربوطه آماده صفحه آرایی و صفحه بندی انواع سایزهای کتاب، مجله، روزنامه و غیره را از اولین مرحله یعنی آماده سازی و تایپ تا خروجی و تحویل برای چاپ انجام داده و مفتخر است که نمونه های ارائه شده از طرف این مرکز جزء نمونه های شیک، وزین و کم نقص محسوب می شوند. نمونه کارهای بیشمار در زمینه های طراحی و چاپ افست و دیجیتال و همچنین طراحی و چاپ بیش از ۲۰۰ نمونه کتاب فرهنگی و آموزشی، همگی دلایلی بر انتخاب ما هستند.
فعالیت های کاری این مرکز دربخش طراحی کاتالوگ و بروشور را میتوان به چند دسته تقسیم نمود:
- طراحی و چاپ انواع سررسید، تقویم های جیبی و دفاتر تلفن و  اداری؛
- طراحی و چاپ بروشور، کاتالوگ، فولدر، کارت ویزیت، پوستر، لیبل، پنل، سربرگ، تراکت، جلد، انواع پاکت وکیسه، دفتر یادداشت و … ؛
- طراحی و چاپ استندهای نمایشگاهی شامل: کراس، ایکس، پنل، رول آپ، دیزاین، پاپ آپ، پرچمی، سه وجهی چرخان، لایت باکس، پلکسی،کانتر و … ؛
- طراحی و چاپ عریض فلکسی و بنر؛
- طراحی و چاپ کارت پستال و استفاده از تصاویر استریوگرام؛
- طراحی و چاپ روی سی دی به صورت  لیبل،سیلک اسکرین، دیجیتال و افست؛
- طراحی، صفحه آرایی و چاپ کتاب، مجله و روزنامه؛
- طراحی و رزرو کادری در جراید و مجلات؛
مجهز به دستگاه های چاپ افست:
- دستگاه تک رنگ هایدلبرگ
- دستگاه دوورقی دو رنگ همزمان هایدلبرگ
- دستگاه ۵ رنگ هایدلبرگ با امکان تفکیک و چاپ رنگ پنجم بصورت همزمان
مجهز به دستگاه های چاپ دیجیتال:
- دستگاه Konica با عرض ۳/۲۰ متر Indoor و Outdoor زن همزمان
- بزودی دستگاه تایگرجت با عرض ۵ متر

در پایان در صورت تمایل میتوانید با مراجعه و یا تماس تلفنی با این مرکز، پس از مشاهده نمونه کارهای بی شمار  و متنوع، با خیالی آسوده نمونه کار خود را سفارش داده و در زمان معین شده تحویل بگیرید.